ZUID-SCHARWOUDE - Een vroege uitvaller, een vroege rode kaart en een gemiste strafschop kon JVC niet deren in de uitwedstrijd bij LSVV. De koploper van 2A bleek veel te sterk en won met 0-3 van de Langedijkers.
Trainer Jordi van Beek zag zijn ploeg in Zuid-Scharwoude strijden voor iedere meter en dat was nodig ook. Reeds na twee minuten moest verdediger Tijm van Zanten met een hoofdwond het veld af en even later keeg doelman Colin Hondorp rood vanwege het neerhalen van een doorgebroken speler. LSVV van trainer Gidon Reinders Folmer, zelf nog in de race voor een nacompetitieplek, lukte het echter niet een vuist te maken tegen de tien uit Julianadorp die via een benutte strafschop van Jordy Bos op voorsprong kwamen.
Na de rust speelde JVC geconcentreerd, hield het LSVV van zich af en sloeg zelf toe op de counter via de gebroeders Groenhuizen. Hessel Groenhuizen tekende voor de 0-2 en diens broer Hans bepaalde de eindstand op 0-3. Jordy Bos miste daarna nog wel een strafschop, maar dat deerde de koploper allerminst.
In de stand behoudt JVC een voorsprong van drie punten en gaat het op 4 mei op bezoek bij Meervogels '31. Het op de zevende plaats staande LSVV ontvangt dan Always Forward.